Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najpopularniejsze

  • 4 lipca 2020
  • 11 lipca 2020
  • wyświetleń: 14675

[ZDJĘCIA] Za nami pierwszy koncert w Centrum Przesiadkowym

W piątkowy wieczór po raz pierwszy Powiatowe Centrum Przesiadkowe w Pszczynie zamieniło się w centrum dobrej muzyki w ramach projektu "Przesiądź się na kulturę". Mieszkańcy i turyści mogli posłuchać młodych i uzdolnionych artystów.

Przesiądź się na kulturę - koncert zespołów Offbeat oraz Darmowy Catering - 10.07.2020 r. · fot. Andrzej Grynpeter


Spacerowicze, rowerzyści, podróżni, starsi i młodsi - zatrzymywali się przy Powiatowym Centrum Przesiadkowym, by przesiąść się na kulturę, posłuchać dobrej muzyki i w świetnej atmosferze spędzić ciepły, wakacyjny wieczór. Pierwszy plenerowy koncert w ramach innowacyjnego projektu zorganizowanego przez powiat pszczyński oraz Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie zagrały zespoły: Offbeat i Darmowy Catering.

- Centrum Przesiadkowe to idealne miejsce do organizowania wydarzeń kulturalnych. Skupia nie tylko mieszkańców, ale także odwiedzających nas turystów, zwłaszcza w okresie wakacyjnym. Koncerty sprawiły, że miasto ponownie się obudziło - mówi Damian Cieszewski, wicestarosta pszczyński.

Przesiądź się na kulturę - koncert zespołów Offbeat oraz Darmowy Catering - 10.07.2020 r.
Przesiądź się na kulturę - koncert zespołów Offbeat oraz Darmowy Catering - 10.07.2020 r. · fot. Andrzej Grynpeter


Zespoły działają przy Powiatowym Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie pod okiem Joanny Gryz. W ich skład wchodzą uczniowie i absolwenci I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego oraz III Liceum Ogólnokształcącego w Pszczynie.

Skład zespołu Offbeat: Maja Kitrasiewicz - wokal, Ewa Wrona - klawisze, Joanna Gryz - bas, Jakub Muszik - gitara, Kacper Wojakiewicz - kahon, Maciej Woźnica - klarnet, saksofon.

Skład zespołu Darmowy Catering: Roksana Sawicka - wokal, Joanna Gryz - bas, Henryk Radziewicz - klawisze, Michał Wieczorek i Jakub Muszik - gitara, Maciej Woźnica - saksofon, Kacper Wojakiewicz - perkusja.

Na bieżąco będziemy przekazywać informacje o kolejnych plenerowych koncertach, które odbędą się jeszcze w wakacje.

BM, ar / pless.pl, źródło: Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.