Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 22 lutego 2019
  • 15 czerwca 2019
  • wyświetleń: 11389

Kultowy festiwal Reggae w Stodole - dzisiaj w Kobiórze

Za nami:

W sobotę, 15 czerwca już po raz 17. odbędzie się kultowy festiwal Reggae w Stodole. Festiwal odbędzie się na boisku Leśnika w Kobiórze.

Reggae w Stodole
XIV Reggae w Stodole · fot. Piotr Kaczmarczyk


Festiwal rozpocznie się po godzinie 15:00 i potrwa do późnego wieczora. Na scenie zaprezentują się (solowo) Aleksandra Hofman oraz zespoły: Miasto i Psy, Dobromir, Alicetea (zagra na Reggae w Stodole po raz pierwszy), Wiewiórka Na Drzewie oraz Green Roots.

Poza muzyką na uczestników, przede wszystkim dzieci, czekają liczne atrakcje. -Centrum Aktywności Ruchowej zapewni zabawę na 9-metrowym statku pirackim oraz dmuchanym zamku, warsztaty plastyczne i malowanie twarzy zorganizuje ArtM Maryla Żebrowska, a PUB Gra Gitara ochłodzi wszystkich lodami oraz lemoniadą.

Organizację imprezy wsparły: Powiat Pszczyński, Gmina Kobiór, Pub Gra Gitara. Powodzeniem zakończyła się także zbiórka crowdfundingowa na portalu wspieram.to. - Wszystkim wspierającym serdecznie dziękujemy - bez Waszej pomocy ta impreza by się nie odbyła - dziękują organizatorzy.

Reggae

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.