Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Rozrywka

  • 3 września 2020
  • wyświetleń: 1315

Konkurs fotograficzny - co zmieniło się w Kobiórze od 1991 roku?

W roku 2021 będziemy świętowali 30-lecie samorządności w Kobiórze. Z tej okazji gmina ogłosiła konkurs fotograficzny, którego celem jest ukazanie zmian, jakie zaszły w tym okresie na terenie miejscowości.

Tematem zdjęć powinny być widoki przedstawiające Kobiór (zarówno samą miejscowość i jej charakterystyczne obiekty, jak i okoliczną przyrodę) w okresie od 1991 roku do chwili obecnej. Organizatorzy konkursu proponują, aby każdy autor fotografii zestawił historyczne zdjęcie dowolnego miejsca w Kobiórze z fotografią współczesną (para zdjęć tego samego miejsca).

W konkursie może wziąć udział każdy - zarówno amator jak i profesjonalista, za wyjątkiem członków jury. Każdy uczestnik powinien zgłosić minimum jedną parę zdjęć, ale nie więcej niż pięć par fotografii.

Dla autorów trzech najlepszych par zdjęć przewidziano nagrody pieniężne:
  • Miejsce 700 zł
  • Miejsce 500 zł
  • Miejsce 300 zł


Wszystkie nadesłane zdjęcia zostaną wydrukowane w formacie A4 i wystawione w Gminnym Domu Kultury w Kobiórze. O terminie wystawy uczestnicy zostaną powiadomieni telefonicznie i mailowo. Wszyscy uczestnicy podczas wernisażu dostaną dyplomy uczestnictwa i drobne upominki. Dodatkową formą nagrody będzie publikacja zdjęć w biuletynie informacyjnym Gminy Kobiór.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu na stronie internetowej Urzędu Gminy Kobiór.

konkurs foto kobiór

ar / pless.pl, źródło: UG Kobiór

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.